X
+38 095 385 7420
 
Замовлення дзвінка

Залиште номер вашого телефону і ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.

Замовлення дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Автомобільний FM-трансмітер Baseus Streamer F40 AUX Bluetooth 5.0 MP3 (Код: CCF40-01)

Характеристики

Виробник Baseus
Вид Автомобільні зарядні пристрої
Кількість USB-портів 2
Живлення Прикурювач
Вихідний роз'єм USB
Швидке заряджання Fast Charge

Baseus Streamer F40 Bluetooth FM Launcher15W 2 USB — автомобільний зарядний пристрій з FM-передавачем, який допомагає відповідати на виклики та відтворювати музику з вашого телефона або USB-накопичувача на аудіосистеми автомобіля.

Програє музику
Слухайте музику, поки заряджаєте телефон. Пристрій обладнаний FM-передавачем, який допомагає вам під'єднатися до аудіосистеми у вашій машині й відтворювати музику зі смартфона або USB-накопичувача

Запам'ятовує останню частоту, гучність і трек. Пристрій збереже пісню, яку ви прослуховували до вимкнення запалювання автомобіля, і знову розпочне після запуску автомобіля.

Обладнаний регулятором, який дає легко і швидко перемикати пісні, регулювати гучність, ставити на паузу та на програвання, не відвертаючи уваги від керування автомобілем.

Керує викликами
Відповідайте на дзвінки швидко та зручно завдяки вбудованому в пристрій мікрофону та регулятору керування викликами.

Підходить до всіх автомобілів
Ця модель ЗП універсальна і, її можна використовувати в будь-якому автомобілі: легковій машині, вантажівці, автобусі й інших автомобілях. Пристрій компактний за своїми розмірами, а його дизайн зроблений у строгому стилі, який прикрасить салон кожної машини.

Заряджає 2 пристрої одночасно
2 USB роз'єми дадуть вам змогу заряджати паралельно 2 ґаджети. А, щоб ви змогли відстежувати, наскільки швидко вони заряджаються, пристрій обладнаний цифровим LED дисплеєм, який показує точну потужність струму.

Має захисні властивості
В зарядний пристрій вбудована 9-рівнева система безпеки, яка захищає ваш ґаджет від високої напруги, перегрівання, короткого замикання й перезаряджання.

250.00 грн
Кількість:
-
+

Доставляємо наступними службами по всій Україні

Copyright MAXXmarketing GmbH