X
+38 095 385 7420
 
Замовлення дзвінка

Залиште номер вашого телефону і ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.

Замовлення дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Самовивіз з відділення "Нова Пошта":

Оплата готівкою в гривнях - в разі доставки до відділення "Нова Пошта" оплата здійснюється готівкою на відділенні.


Оплата онлайн платіжною карткою - оплата товару за допомогою банківської карти онлайн. Додаткова комісія не стягується. Оплачується лише вартість товарів, послуги доставки оплачуються при отриманні. Оплата онлайн платіжною карткою (Liqpay) надається ПриватБанком.


Вартість доставки до відділення "Нова Пошта":
- Дрібна побутова техніка    Від 70 гривень
- Велика побутова техніка    Від 100 гривень


Після отримання СМС про прибуття посилки, замовлення можна отримати в будь-який зручний час згідно графіку роботи відділення "Нова Пошта" на протязі 5-ти днів з моменту отримання повідомлення про прибуття посилки на відділення поштового оператора.

Доставка "Нова Пошта" у поштомати:

Що доставляємо:  будь-який товар вартістю до 10000 гривень і вагою до 30 кг та розмірами не більше 42x34x58 см.

 

Коли доставляємо: згідно термінів доставки оператора Нова Пошта у ваше місто. Деталі за посиланням: https://novaposhta.ua/

 

Куди доставляємо: до будь-якого поштомату Нової Пошти. Список поштоматів за посиланням: https://novaposhta.ua/office/list

 

Комфорт: безконтактний спосіб отримання замовлення. Забрати посилку можна у будь-який зручний час, навіть, у вихідні чи святкові дні.

 

Оплата замовлення: лише повністю передплачені замовлення. Отримати посилку можна лише за 10 секунд! Аби скористатися поштоматом, не потрібно мати при собі документи. Все, що треба взяти з собою: мобільний телефон з встановленним мобільним додатком Нова пошта.

 

Вартість доставки: 70 гривень.

 

Правила доставки:
Згідно з офіційними умовами надання послуг ТОВ «Нова Пошта». Посилання на правила: https://novaposhta.ua/uploads/misc/doc/Terms_of_Service.pdf
Безкоштовне зберігання замовлення 6 днів в поштоматі, на 7й день переміщення в відділення. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, товар повернеться в магазин.
В одному замовленні може бути не більше 1 одиниці товару. При необхідності замовлення більше 1 одиниці – необхідно оформити замовлення окремо на кожен товар.
При технічних проблемах, які виникли з поштоматом необхідно звернутись в контакт-центр компанії «Нова Пошта» за номером 0 800 500 609

Доставка через "Нова Пошта" за вказаною клієнтом адресою

Доставка "Нова Пошта" за адресою вказаною при оформленні замовлення

Дрібна техніка    Від 100 гривень

Велика техніка    Від 200 гривень


Доставка здійснюється в будь-яке місто
 

Доставка "Укрпошта" у відділення

Що доставляємо: будь-який товар вагою до 30 кг і максимальною довжиною не більше 70 см.


Коли доставляємо: згідно термінів доставки оператора Укрпошта у ваше місто. Деталі за посиланням: https://www.ukrposhta.ua/ua


Куди доставляємо: будь-яке відділення оператора Укрпошта. Карта відділень: https://offices.ukrposhta.ua


Комфорт: після отримання SMS про прибуття посилки, забрати замовлення ви можете в будь-який час роботи поштового відділення.


Вартість доставки: вартість доставки: 50  гривень - дрібногабаритний товар.


Правила доставки:
Згідно з офіційними умовами надання послуг на офіційному сайті АТ «Укрпошта» (https://www.ukrposhta.ua/ua).
Безкоштовне зберігання замовлення у відділенні протягом 5 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, товар повернеться в магазин.
Отримати замовлення можливо в будь-який час після отримання SMS про прибуття посилки згідно графіку роботи відділення: https://www.ukrposhta.ua/ua.
Оплата здійснюється виключно за вартість товару і доставку.
Додаткова комісія при отриманні замовлення у відділенні «Укрпошта» не передбачена.
При отриманні замовлення у відділенні «Укрпошта» необхідно: вказати номер накладної з SMS-повідомлення та пред'явити паспорт (для всіх замовлень від 5000 гривень обов'язкова копія документа, що посвідчує особу, відповідно до Закону України - стаття 10.).