X
+38 0372 51 29 14
+38 095 385 7420
Замовлення дзвінка

Залиште номер вашого телефону і ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.

Замовлення дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Тримач автомобільний + бездротове ЗУ Baseus Smart 2А Black (Код: 468803)

Характеристики

Виробник Baseus
Тип держателя Затиск
Тримач Для телефону
Конструкція Монолітна, на шарнірі
Діагональ пристрою 4"-6.5"

Стильний дизайн в чорному кольорі Зарядний пристрій Baseus Smart 2А Black - це зручний спосіб зарядити смартфон в автомобілі, тримаючи його при цьому прямо перед собою. Зарядка-холдер зручна тим, що вона легко встановлюється, швидко заряджає техніку і дає вам постійний доступ до неї.

При цьому зовнішність зарядної бази настільки приваблива, що навіть без поміщеного всередину смартфона вона виглядає чудово: чорний корпус з матовою фактурою, акуратні затискні деталі, акуратні елементи управління - все це гармонійно поєдналося в сучасний продуктивний зарядний пристрій. Конструкція представленого холдера Суть роботи даного пристрою зводиться до того, що мобільний телефон, поміщений всередину, захоплюється з усіх боків зажимами, які щільно фіксують його протягом усього терміну, поки йде зарядка. Щільний обхват гарантує статичне положення під час руху, за рахунок чого смартфон не бовтається при їзді. Тримачі сконструйовані таким чином, щоб не подряпати техніку, з якою стикаються.

Захоплення предмета активується кнопкою і відбувається в автоматичному режимі. Установка зарядної бази на вентиляцію Представлений тип зарядного пристрою має максимально простий спосіб кріплення - монтаж проводиться безпосередньо на вентиляційної сітки, яка знаходиться в салоні автомобіля прямо перед вами. Для того, щоб конструкція надійно фіксувалася і не порушувала повітрообмін, виробник передбачив відповідне кріплення, яке не дасть базі ковзати по площині решітки. Простота підключення кабелю У нижній частині вироби є отвір в затискачі, через який можна дуже зручно підвести кабель. Він має відповідний діаметр і ергономічну форму, щоб кабель легко взаємодіяв зі смартфоном.

700.00 грн
Кількість:
-
+

Доставляємо наступними службами по всій Україні

Copyright MAXXmarketing GmbH