X
+38 095 385 7420
 
Замовлення дзвінка

Залиште номер вашого телефону і ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.

Замовлення дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Процесор Intel Core i5 8400 2.8GHz Box (Код: BX80684I58400)

Характеристики

Виробник Intel

Процессор Intel Core i5-9500F – фото, технические характеристики, обзор от  экспертов HYPERPC

Безпрецедентна потужність і швидкодія
Тепер повсякденні обчислювальні завдання виконуються швидше. Швидке редагування фотографій і відео. Миттєве перемикання між програмами і вікнами. Зручна багатозадачність.

Перетворити свій комп'ютер в центр розваг
Ваш новий комп'ютер стане справжнім центром розваг з підтримкою потокової трансляції відео в форматі 4K UHD, віртуальної реальності та самих ресурсоемкими ігор. Завдяки підтримці в 4 рази більш високої роздільної здатності у порівнянні з форматом HD ви напевно оціните чітку і реалістичну графіку, складні тіні і Високу частоту зміни кадрів - і при цьому практично без переривань, буферизації і затримок. А попереду вас чекають ще більш вражаючі можливості з ефектом занурення.

Expert Technology Group on Twitter: "Intel® Core™ i5-8400 Processor ( BX80684I58400) COD Price: $ 1X9.99 MOQ APPLY ⯑ https://t.co/9gc1mYNAsR  #ExpertTechnologyGroup #VentaAlMayor #EquiposTecnologicos #Latinoamerica  #ElCaribe #Intel #Core #Corei5 ...

Простота використання, надійний захист
Вбудовані функції додають ще один важливий рівень захисту, забезпечуючи безпеку і зручність входу в облікові записи, перегляду веб-сторінок і здійснення онлайн-платежів. Для виконання входу можна використовувати функцію розпізнавання особи, голосу або відбитків пальців - Це не тільки надійно і безпечно, але також швидко і зручно. Зберігайте паролі, персональну інформацію і дані автозаповнення, Використовуючи один головний пароль. А сенсорний екран, розпізнавання голосових команд і підтримка стилуса зроблять взаємодія з комп'ютером природним і зручним.

Графічні технології Intel
Насолоджуйтесь високою чіткістю зображення завдяки графічним технологіям Intel.

Intel Online Connect
Intel Online Connect - це технологія забезпечення безпеки, вбудована в процесори Intel Core 7-го і новішого покоління. Вона забезпечує додатковий рівень захисту, роблячи перегляд веб-сторінок і онлайн-платежі простіше і безпечніше.

Обзор процессора Core i5-8400: самый доступный шестиядерник / Процессоры и  память

Технологія Intel Optane
Для усунення «вузьких місць» необхідна вдосконалена пам'ять: більш швидка, недорога і Незалежна. Технологія Intel Optane дозволить вам розкрити весь потенціал процесора.

5150.00 грн

Доставляємо наступними службами по всій Україні

Copyright MAXXmarketing GmbH