X
+38 095 385 7420
 
Замовлення дзвінка

Залиште номер вашого телефону і ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.

Замовлення дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Комп'ютерна мишка M590 Wireless Bluetooth Multi-Device Silent Mid Grey Tonal (Код: 910-005198)

Характеристики

Виробник Logitech
Інтерфейс підключення Bluetooth, USB-ресивер
Тип підключення Бездротові
Живлення 1хАА
Клас Стандартна

Безшумний і плавний РОБОТА

Тсс ... З мишею M590 Multi-Device Silent можна виконувати всі поставлені завдання продуктивно і без зайвого шуму. Завдяки підтримці технології Logitech FLOW ця миша має майже магічною здатністю працювати з двома комп'ютерами, переміщаючи між ними дані. Рівень шумозаглушення 90% гарантує, що ви не будете заважати оточуючим.

Logitech

РОБОТА на декількох комп'ютерах без найменших зусиль

Підтримка технології Logitech Flow дозволяє використовувати весь потенціал моделі M590, легко і просто працюючи на кількох комп'ютерах одночасно. Переміщайте курсор миші між екранами двох комп'ютерів і копіюйте потрібні фрагменти тексту, зображення і файли з одного пристрою на інший. Це більш ефективно, ніж відправка даних з одного пристрою на інший по електронній пошті.

Logitech

ДАВАЙТЕ СЛУХАТИ ТИШУ

Модель M590 має високий рівень шумозаглушення (більше 90%). Клацання кнопки майже не чути, а тактильний відгук залишається на колишньому рівні. Порадуйте тишею себе і оточуючих. Завдяки спеціальному гумовому коліщатка і ніжок з високоякісного матеріалу миша M590 плавно ковзає по поверхні, а під час прокрутки ви не почуєте ні звуку.

Logitech

Надточних прокрутки

Прецизійне коліщатко підвищує точність прокрутки (завдяки більшій кількості кроків на міліметр), дозволяючи швидше і простіше перегортати об'ємні веб-сторінки. При цьому заряду батареї миші вистачає
на 70 днів роботи.

Logitech

2 КНОПКИ ДЛЯ ВЕЛИКИХ ПАЛЬЦІВ

Дві кнопки для великих пальців дають додатковий контроль там, де він потрібен. За замовчуванням ці кнопки виконують функції переходу вперед і назад при перегляді веб-сторінок. Ви можете налаштувати їх так, як вам потрібно, в ОС Mac OS X і Windows - для цього буде потрібно завантажити програмне забезпечення Logitech Options.
Logitech

Logitech

ТРИВАЛЕ ЧАС РОБОТИ БАТАРЕИ - 2 РОКИ

Цю миша ніщо не зупинить - пристрій може працювати до 24 місяців від однієї батарейки типу AA. Автоматичний перехід в сплячий режим і вимикач харчування знижують енергоспоживання, а індикатор стану батареї дозволяє уникнути неприємних сюрпризів.

1200.00 грн

Доставляємо наступними службами по всій Україні

Copyright MAXXmarketing GmbH