X
+38 095 385 7420
 
Замовлення дзвінка

Залиште номер вашого телефону і ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.

Замовлення дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Карта пам'яті Transcend MicroSD card 64GB class 10 (Код: TS64GUSD300S-A)

Характеристики

Виробник Transcend
Об'єм пам'яті 64 Гб
Клас швидкості Class 10 / U1
Тип карти microSDXC
Швидкість читання до 90 МБ/с
Швидкість запису до 45 МБ/c

Збільш об'єм пам'яті і поліпшити продуктивність мобільних пристроїв
Хочете звільнити пам'ять вашого мобільного пристрою, запускаючи програми з карти пам'яті? Карти пам'яті Transcend microSDXC / SDHC 300S - це правильний вибір! Ці носії відповідають вимогам самого останнього класу швидкості і демонструють чудові показники при виконанні випадкового читання і запису. Вони ідеально підходять для зчитування невеликих фрагментів даних і прискорення запуску додатків.

Чудово підходить для установки мобільних додатків
Користувачі часто встановлюють і запускають мобільні додатки з карт пам'яті microSD, щоб звільнити вбудовану пам'ять пристрою. При цьому, особливу важливість набувають показники продуктивності носіїв при виконанні операцій випадкового читання і запису. Карти пам'яті Transcend microSDXC / SDHC 300S відмінно підходять для установки мобільних додатків.

 

 

Представляємо Application Performance Class
Стандарт Application Performance Class був створений з урахуванням цієї нової тенденції. Карти пам'яті Transcend microSDXC / SDHC 300S відповідають вимогам нового стандарту A1, забезпечуючи продуктивність не менш як 1500 IOPS при виконанні операції випадкового читання і 500 IOPS для операцій випадкового запису, а також швидкість послідовного читання не менше 10 МБ / с. (Тільки карти об'ємом 128 ГБ відповідають стандарту A1.)

 

 

Швидкість передачі даних
Карти пам'яті Transcend microSDXC / SDHC 300S відповідають як стандарту UHS Speed Class 3 (U3), так і вимогам UHS Video Speed Class 30 (V30) для запису відео у форматі 4K Ultra HD, забезпечуючи швидкості читання і запису до 95 і 45 МБ / с , відповідно. (Тільки карти ємністю 128 ГБ відповідають стандартам U3 і V30.)

 

 

Місця вистачить для всіх необхідних даних
Окрім відмінних показників продуктивності при читанні і запису даних, карти пам'яті Transcend microSDXC / SDHC 300S володіють значною ємністю, яка становить у деяких моделей до 128 ГБ, що дозволить вам завжди тримати під рукою всі необхідні файли і мобільні додатки!

 

 

Створені для екстремальних ситуацій
Для забезпечення максимального рівня продуктивності і стабільності навіть в найбільш несприятливих умовах експлуатації карти пам'яті Transcend microSD піддаються суворим випробуванням.

Вологозахищені: відповідають стандарту JIS IPX7 і зберігають працездатність навіть після занурення на 30 хвилин у воду на глибину до 1 м.
Надійні навіть при екстремальних температурах: витримують як надзвичайно низькі (до -25 ° С), так і високі (до 85 ° C) температури.
Захищені від статичної електрики: їм не страшні статичні заряди, оскільки вони виконані відповідно до норм стандарту EMC IEC61000-4-2.
Захист від рентгенівського випромінювання: відповідають стандарту ISO7816-1 і не схильні до впливу використовуваних в аеропортах рентгенівських сканерів.
Ударопрочность: здатні витримувати удари, вібрацію, згинання та скручування
Розміри: 11 x 1 x 15 мм

 

300.00 грн
Кількість:
-
+

Доставляємо наступними службами по всій Україні

Copyright MAXXmarketing GmbH