X
+38 095 385 7420
 
Замовлення дзвінка

Залиште номер вашого телефону і ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.

Замовлення дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Лужна батарейка GP Alkaline A23 12.0V 23AE-U1 VA23GA (Код: 23AE-U1)

Характеристики

Виробник GP
Кількість в упаковці 1 шт
Розмір батареї 23A
Напруга батареї 12 В
Хімічний склад Лужні
Країна-виробник товару Тайвань

Батарейка GP 23AE-U1 A23, VA23GA (23AE-2C5) - це високовольтна батарея, зібрана з набору елементів дискової конструкції, марганцево-цинкової системи з лужним електролітом, 12V, розмір 10.0mm х 28.0mm, основне застосування в пульти дистанційного керування.

 

Китайська компанія GP Batteries заснована в 1964-му році. На сьогоднішній день це підприємство є одним з лідерів в сфері виробництва такої продукції, як елементи живлення. GP Batteries своєму розпорядженні широку мережу офіційних представництв, в тому числі і в таких країнах, як США, Данія, Мексика, Японія, Росія і Німеччина.

 

Асортимент елементів живлення, що випускаються під торговою маркою GP, неймовірно широкий. Серед іншого, модельний ряд товарів, що пропонуються даним виробником, складається з лужних батарейок для приладів з високим рівнем енергоспоживання, серії батарейок для побутових приладів, лінії батарейок, призначених для годин, високовольтних елементів живлення і серії сольових батарейок, призначених для таких пристроїв, як калькулятори або будильники.

 

 

35.00 грн
Кількість:
-
+
Цей товар було вдало придбано
12 покупцями

Доставляємо наступними службами по всій Україні

Copyright MAXXmarketing GmbH