X
+38 095 385 7420
 
Замовлення дзвінка

Залиште номер вашого телефону і ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.

Замовлення дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Карта пам'яті Adata MicroSDXC 64GB UHS-1 (Class 10) Premier + SD adapter (Код: AUSDX64GUICL10-RA1)

Характеристики

Виробник Adata
Об'єм пам'яті 64 Гб
Клас швидкості Class 10 / U1
Тип карти microSDXC
Швидкість запису до 10 МБ/с
Швидкість читання до 50 МБ/с

Карта пам'яті 64GB + SD адаптер
В процесі удосконалення планшетів, смартфонів та інших пристроїв для відтворення мультимедіа, тим серйозніше вимоги до значних швидкостей запису і зчитування даних для карт пам'яті. Карти пам'яті ADATA microSDXC USS-I 64GB class 10 + SD відповідають новітньої специфікації і стандарту.
Це означає, що вони мають надвисоку швидкість 1, клас швидкості 10 по SD 2.0. Їх використовують споживачі спеціальних карт пам'яті для смартфонів і планшетних ПК. Карти, які ми пропонуємо, мають ще більше ємності, майже без підвищення вартості і гарантують більш високі швидкості читання стандарту UHS-1 U1 за ціною звичайних 10-го класу.
Швидкості послідовного читання таких карт складають 50 Мбіт / с, а швидкість запису досягають стандарту UHS-I U1 для пристроїв класу швидкості 1. швидкості довільного читання / запису становлять 1400/100 IOPS. Це особливо корисно для любителів і професіоналів, що займаються відео і фото зйомкою підвищеної чіткості.
Запуск декількох додатків одночасно не викликає зниження швидкості запису або читання. Купити таку карту пам'яті можна в нашому інтернет-магазині за доступною вартоcты

 

210.00 грн
Кількість:
-
+

Доставляємо наступними службами по всій Україні

Copyright MAXXmarketing GmbH