X
+38 095 385 7420
 
Замовлення дзвінка

Залиште номер вашого телефону і ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.

Замовлення дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Карта пам'яті Adata MicroSDXC 128 GB UHS-1 (Class 10) Premier + SD adapter (Код: AUSDX128GUICL10-RA1)

Характеристики

Виробник Adata
Об'єм пам'яті 128 Гб
Клас швидкості Class 10 / U1
Тип карти microSDXC
Швидкість запису до 25 МБ/с
Швидкість читання до 45 МБ/с

Завдяки класу 10 UHS-I максимально послідовна швидкість читання карт пам'яті Premier microSDXC / SDHC досягає 85 Мб в сек, що дозволяє користувачам швидко передавати дані між смартфонами / планшетами і комп'ютерами без очікування.

Карти пам'яті Premier microSDXC / SDHC UHS-I класу 10 відповідають вимогам до швидкості читання Class 10 і підтримують запис відео у високій роздільній здатності Full HD.
Вони також відповідають класу V10 (клас швидкості відео), що означає, що ці карти пам'яті можуть записувати відео зі швидкістю 10 Мб в сек.

Якщо ви користуєтеся смартфоном / планшетом на базі ОС Android, карти пам'яті Premier microSDXC / SDHC UHS-I класу допоможуть вам встановлювати і працювати в додатках набагато швидше.
Починаючи з ОС Android 6.0 / 7.0, користувачі можуть вибирати карти пам'яті microSD як сумісного місця для зберігання не тільки такої постійної інформації, як фото або відео, але також і для додатків.

Завдяки своїй універсальності, карти пам'яті Premier microSDXC / SDHC UHS-I підтримують роботу зі смартфонами, планшетами, цифровими камерами та відеомагнітофонами - все це за допомогою вхідного в комплект адаптера для карт SD.
Карти пам'яті microSDXC / SDHC UHS-I пропонують розширення пам'яті аж до 128 Гб, таким чином навіть найвибагливіші до обсягу файли можуть бути записані без страху швидко заповнити пам'ять.

Завдяки широкому вибору обсягу карти пам'яті Premier microSDXC / SDHC UHS-I класу 10 дозволяють вам в будь-якому місці зберігати тисячі фото і годинник відео і не вимагають складної установки на смартфон або планшет.
Концентруйтеся на поточних завданнях завдяки великому обсягу пам'яті.
Premier microSDXC / SDHC UHS-I класу 10 оснащені технологією автоматичної кодування корекції помилок (ECC).

 

430.00 грн
Кількість:
-
+

Доставляємо наступними службами по всій Україні

Copyright MAXXmarketing GmbH