X
+38 095 385 7420
 
Замовлення дзвінка

Залиште номер вашого телефону і ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.

Замовлення дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Карта пам'яті Adata 16 GB class 10 (Код: AUSDH16GUICL10-RA1)

Характеристики

Виробник Adata
Об'єм пам'яті 16 Гб
Клас швидкості Class 10 / U1
Тип карти microSDHC
Швидкість запису до 10 МБ/с
Швидкість читання до 50 МБ/с

Карта пам'яті високого класу зчитування і запису даних

У наш час стало нормою мати можливості маніпулювати обсягами пам'яті на гаджетах, немислимими тільки кілька років тому. Крім засоби мобільного зв'язку телефон (смартфон) став багатофакторним пристроєм, можливості якого постійно розширюють свій спектр. Крім виконання різних завдань і роботи з додатками, важливим фактором є обсяг пам'яті для зберігання даних.

З цією метою в пристроях, виробники часто передбачають слоти під карти пам'яті, одну з варіантів яких ми представляємо. Дані карти пам'яті Adata MicroSDHC 16GB UHS-I десятого класу забезпечують швидкість читання до 50 МБ в секунду, що дозволяє швидко передавати файли між пристроями. Такий тип карт забезпечує безперебійну запис відео високої роздільної здатності Full HD на мобільних гаджетах і планшетних комп'ютерах. А їх відповідність високим стандартам дають можливість прискореного виконання додатків.

Вони мають надійну многоточечную захист і продаються в різних варіаціях обсягу пам'яті (дана - 16 ГБ). Такі карти пам'яті широко використовуються в електронних пристроях, включаючи цифрові фотоапарати, телефони, ноутбуки, портативні цифрові аудіопрогравачі та проую техніку. Карта пам'яті типу microSDHC, має в комплекті перехідник (адаптер) під SD формат.

 

125.00 грн
Кількість:
-
+

Доставляємо наступними службами по всій Україні

Copyright MAXXmarketing GmbH