X
+38 095 385 7420
 
Замовлення дзвінка

Залиште номер вашого телефону і ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.

Замовлення дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Карта пам'яті Samsung Evo Plus 64GB Class 10 (Код: MB-MC64HA)

Характеристики

Виробник Samsung
Об'єм пам'яті 64 Гб
Клас швидкості Class 10 / U1
Тип карти microSDXC
Швидкість запису до 20 МБ/с
Швидкість читання до 100 МБ/с

Samsung EVO Plus microSDXC - це ємна карта пам'яті для мобільних пристроїв.Карта пам'яті Samsung EVO Plus володіє високою місткістю і сумісністю з різними пристроями, вона орієнтована на практичне використання в вашому житті.

Ця карта може використовуватися в смартфонах, планшетах і фотокамерах. Дана карта пам'яті сумісна з будь-якими найсучаснішими мобільними пристроями і надовго збереже ваші знімки. А завдяки входить в комплект SD-адаптера підходить для ще більшої кількості пристроїв майже будь-якій торговельній марки, зберігаючи при цьому відмінну швидкість і продуктивність EVO Plus.Зберігайте в пам'яті найцікавіші моменти вашого життя. За допомогою карти пам'яті Samsung EVO Plus ви можете записувати смартфоном, планшетом або камерою чітке відео у високій роздільній здатності і не боятися, що записані дані можуть пропасти. Відтворення ваші відеокліпи на великому екрані телевізора або монітора.

особливості:
Водонепроникність: карта пам'яті Samsung зберігає працездатність після 72-годинного перебування в морській воді.
Стійкість до низьких і високих температур: ця карта пам'яті зберігає працездатність в діапазоні від -25 ° до 85 ° за Цельсієм.
Стійкість до впливу рентгенівського випромінювання: карта пам'яті нечутлива до дії рентгенівського випромінювання систем контролю багажу в аеропортах.
Нечутливість до впливу магнітних полів: карта пам'яті Samsung витримує магнітні поля напруженістю до 15 000 Гаусс, що еквівалентно магнітному полю медичного МРТ сканера.
Фірмові технології: V5 Nand

250.00 грн
Кількість:
-
+

Доставляємо наступними службами по всій Україні

Copyright MAXXmarketing GmbH