X
+38 095 385 7420
 
Замовлення дзвінка

Залиште номер вашого телефону і ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.

Замовлення дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте дзвінка.

Карта пам'яті Samsung EVO Plus 256Gb class 10 (Код: MB-MC256HA)

Характеристики

Виробник Samsung
Об'єм пам'яті 256 Гб
Клас швидкості Class 10 / U1
Тип карти microSDXC
Швидкість запису до 90 МБ/с
Швидкість читання до 100 МБ/с

Відповідна карта
Карти серії EVO Plus ідеально підходять для запису найдорожчих моментів в житті і подальшому читанні 4K UHD відео на сумісному пристрої. * З дивовижною продуктивністю і надійністю EVO Plus дозволяє вам зберегти і цінувати багатство життя.

Висока швидкість
Запис і відтворення відео 4K UHD без збоїв можливо завдяки високій швидкості читання і запису до 100 млн байт / сек і 90 млн байт / сек, відповідно; за допомогою карти EVO Plus 256 ГБ можливо передавати 3 ГБ відео на ноутбук всього за 38 секунд. * Знімайте бездоганні фотографії та відео високої якості і діліться ними в одну мить.

Сумісність
Карти micro SD сумісні з широким спектром пристроїв, а завдяки входить в комплект SD-адаптера підходить для ще більшої кількості пристроїв майже будь-якій торговельній марки, зберігаючи при цьому відмінну швидкість і продуктивність EVO Plus.

Samsung

Стійкість
Карти EVO Plus захищені 4-ма типами захисту: вони можуть витримувати до 72 годин в морській воде¹, працювати в екстремальних температурах², перебувати в рентгенівських апаратах аеропортов³ або під впливом електро-магнітних волн⁴, еквівалентних МРТ. Компанія Samsung надає обмежену 10-річну гарантію.

1125.00 грн
Кількість:
-
+

Доставляємо наступними службами по всій Україні

Copyright MAXXmarketing GmbH